Nar Ekşisi (doğal)

Kolesterolü dengeler ve vücuttaki kan şekerini dengelemektedir. Ağız içi yaralarına veya diş eti hastalıklarına da iyi geldiği bilinen nar ekşisi, doğal ilaç olarak kullanılmaktadır. - Enfeksiyonları iyileştirir ve vücudu enfeksiyonlara karşı dirençli hale getirir. - Kronik yorgunluğa iyi gelir Narın sağlığı katkısı olduğu kadar nar ekşisinin de vücuda birçok katkı sağlamaktadır. Özellikle kanser hücre oluşumunu engelleyen nar ekşisi, bilinmeyen yerlerden satın alınmamalıdır. İçerisinde fazla glikoz olan nar ekşileri sağlığı tehdit etmektedir. Nar ekşisinin faydaları nelerdir? Bağışıklık sistemini korur Nar, özellikle kış aylarında tüketildiğinde vücut direncinin yükselmesini sağlar. Nar ekşisi de en az nar kadar vncuda destek olur ve bağışıklık sistemini korumaktadır. Kalbi korur Nar ekşisi, kalp sağlığının en büyük destekçilerinden biridir. Kolesterolü dengeler ve vücuttaki kan şekerini dengelemektedir. Diş ve diş etini korur Ağız içi yaralarına veya diş eti hastalıklarına da iyi geldiği bilinen nar ekşisi, doğal ilaç olarak kullanılmaktadır.

Kolesterolü dengeler ve vücuttaki kan şekerini dengelemektedir. Ağız içi yaralarına veya diş eti hastalıklarına da iyi geldiği bilinen nar ekşisi, doğal ilaç olarak kullanılmaktadır. - Enfeksiyonları iyileştirir ve vücudu enfeksiyonlara karşı dirençli hale getirir. - Kronik yorgunluğa iyi gelir

Narın sağlığı katkısı olduğu kadar nar ekşisinin de vücuda birçok katkı sağlamaktadır. Özellikle kanser hücre oluşumunu engelleyen nar ekşisi, bilinmeyen yerlerden satın alınmamalıdır. İçerisinde fazla glikoz olan nar ekşileri sağlığı tehdit etmektedir.

Nar ekşisinin faydaları nelerdir?
Bağışıklık sistemini korur
Nar, özellikle kış aylarında tüketildiğinde vücut direncinin yükselmesini sağlar. Nar ekşisi de en az nar kadar vncuda destek olur ve bağışıklık sistemini korumaktadır.

Kalbi korur
Nar ekşisi, kalp sağlığının en büyük destekçilerinden biridir. Kolesterolü dengeler ve vücuttaki kan şekerini dengelemektedir.

Diş ve diş etini korur
Ağız içi yaralarına veya diş eti hastalıklarına da iyi geldiği bilinen nar ekşisi, doğal ilaç olarak kullanılmaktadır.

Ücretsiz Kargo

300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Destek

Destek

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN
Yardım mı gerekli
Nasıroğlu Gıda
Merhaba, siparişleriniz hakkında yardıma ihtiyacınız varsa bize yazın
Birkaç dakika içinde dönüş yapalım